×

FORGOT YOUR DETAILS?

  • 33 kVA
  • 660 kVA
  • 1500 RPM
  • 400 V
  • 50 HZ / 60 HZ

POWERED BY:

FPT Iveco Motori su proizvedeni za auto, industrijsku, poljoprivrednu, pomorsku, železničku, proizvodnje energije i stacionarne primene, sa snagom od 40 do 1600 kV. Od svog osnivanja 1975. godine, FPT (ranije IVECO Motori) je odgovorna za poštovanje Fiat tradicije u oblasti dizel motora – što je tradicija koja se proteže unazad više od 90 godina. Sa preko 15 miliona motora proizvedenih, od kojih 4 miliona su još u službi, i sa godišnjom proizvodnjom motora od preko 500.000 jedinica, FPT / Iveco je jedan od najvećih proizvođača dizel motora na svetu. Tokom poslednje decenije, potreba da se smanji emisija zagađenja buke i izduvnih gasova dizel motora je došlo do značajnog podsticaj za razvoj i tehnološke inovacije u FPT / IVECO. FPT / Iveco dizajnira i razvija moderne motore koji stalno pomeraju  granice efikasnosti i performansi.

 

MotorTipModelPDFStandby kVAPrime kVA Standby KWPrime KWHz
PowerpackIV.333330262450
PowerpackIV.444440353250
PowerpackIV.505045403650
PowerpackIV.555550444050
PowerpackIV.666660534850
PowerpackIV.888880706450
PowerpackIV.949485756850
PowerpackIV.110110100888050
PowerpackIV.1321321201069650
PowerpackIV.13813812511010050
PowerpackIV.14314313011410450
PowerpackIV.17617616014112850
PowerpackIV.18718717015013650
PowerpackIV.22022020017616050
PowerpackIV.27527525022020050
PowerpackIV.30030027324021850
PowerpackIV.33033030026424050
PowerpackIV.38538535030828050
PowerpackIV.44044040035232050
PowerpackIV.50050045540036450
PowerpackIV.55055050044040050
PowerpackIV.60060054548043650
PowerpackIV.66066060052848050

TOP