×

FORGOT YOUR DETAILS?

  • 28 kVA
  • 3000 kVA
  • 1500 RPM
  • 400 V
  • 50 HZ / 60 HZ

POWERED BY:

Cummins Inc.,osnovan u Columbus, Indijana., 1919. kao Cummins Engine Compani.
G-Drive motori su pokretačka snaga agregata u svetu više od 80 godina, pružajući vitalne rešenja za napajanje za različita tržišta, uključujući industrijske, komercijalne, agregate za zdravstvo i telekomunikacije.
Cummins nude novu vrstu visokih performansi, pouzdane dizel motore.
Cummins motori su najmoćniji  proizvodi na tržištu, koji ispunjavaju US EPA i evropske standarde emisije. Cummins pruža podršku i usluge a u više od 160 zemalja širom sveta.

 

MotorTipModelPDFStandby kVA Prime kVAStandby KWPrime KWHz
PowerpackCU.282825222050
PowerpackCU.383835302850
PowerpackCU.555550444050
PowerpackCU.666660534850
PowerpackCU.888880706450
PowerpackCU.110110100888050
PowerpackCU.15015013612010950
PowerpackCU.17017015513612450
PowerpackCU.20020018216014550
PowerpackCU.22022020017616050
PowerpackCU.25025022720018250
PowerpackCU.27527525022020050
PowerpackCU.33033030026424050
PowerpackCU.35035031828025550
PowerpackCU.45045040936032750
PowerpackCU.50050045540036450
PowerpackCU.55055050044040050
PowerpackCU.70070063656050950
PowerpackCU.83083075566460450
PowerpackCU.90090081872065550
PowerUnitCU.1000100090980072750
PowerUnitCU.11251125102390081850
PowerUnitCU.1400140012731120101850
PowerUnitCU.1700170015451360123650
PowerUnitCU.2000200018181600145550
PowerUnitCU.2250225020451800163650
PowerUnitCU.2500250022732000181850
PowerUnitCU.3000300027272400218250

TOP