×

FORGOT YOUR DETAILS?

  • 33 kVA
  • 1400 kVA
  • 1500 RPM
  • 400 V
  • 50 HZ / 60 HZ

POWERED BY:

Baudouin moteurs je poznati francuski proizvodjač dizel motora osnovan 1918. godine. Specijalizovani za najzahtevnije brodske aplikacije dizel-agregata i propulzionih motora razvili su i celu gamu dizel motora za pokretanje industrijskih generatora snaga od 33kVA do 1400 kVA. Svi motori su opremljeni elektronskom regulacijom broja obrtaja i zadovoljavaju Stage II zahteve za emisiju izduvnih gasova.

www.baudouin.com

MotorTipModelPDFStandby kVA Prime kVAStandby KWPrime KWHz
PowerpackBD 333330262450
PowerpackBD 555550444050
PowerpackBD 707063565150
PowerpackBD 909082726550
PowerpackBD 110110100888050
PowerpackBD 15015013612010950
PowerpackBD 16516515013212050
PowerpackBD 20020018216014550
PowerpackBD 22022017620016050
PowerpackBD 25025022720018150
PowerpackBD 27527525022020050
PowerpackBD 33033030026424050
PowerpackBD 38538535030828050
PowerpackBD 44044040035232050
PowerpackBD 50050045440036350
PowerpackBD 55055050044040050
PowerpackBD 66066060052848050
PowerpackBD 71571565057252050
PowerpackBD 82582575066060050
PowerpackBD 90090081872065450
PowerpackBD 1000100090980072750
PowerpackBD 11001100100088080050
PowerpackBD 125012501136100090950
PowerpackBD 1400140012721120101850

TOP