×

FORGOT YOUR DETAILS?

  • 275 kVA
  • 3400 kVA
  • 1500 RPM
  • 400 V
  • 50 HZ / 60 HZ

POWERED BY:

Pod brendom MTU , Rolls Roice Pover Sistems nudi širok spektar sistema baziranih na dizel i benzinskim motorima za vanredne situacije, vršnog opterećenja i osnovnog opterećenja električne energije.
Upotreba MTU motora u industrijskim postrojenjima je praktično neograničena.

 

MotorTipModelPDFStandby kVAPrime kVAStandby KWPrime KWHz
PowerpackMTU.27527525022020050
PowerpackMTU.30030027324021850
PowerpackMTU.35035031828025550
PowerpackMTU.40040036432029150
PowerpackMTU.45045040936032750
PowerpackMTU50050045540036450
PowerpackMTU.55055050044040050
PowerpackMTU.65065059152047350
PowerpackMTU.75075068260054550
PowerpackMTU.88088080070464050
PowerUnitMTU.1000100090980072750
PowerUnitMTU.11001100100088080050
PowerUnitMTU.125012501136100090950
PowerUnitMTU.1400140012731120101850
PowerUnitMTU.1540154014001232112050
PowerUnitMTU.1650165015001320120050
PowerUnitMTU.1830180016361440130950
PowerUnitMTU.2000200018181600145550
PowerUnitMTU.2200230020911840167350
PowerUnitMTU.2600260023642080189150
PowerUnitMTU.2800280025452240203650
PowerUnitMTU.3000300027272400218250
PowerUnitMTU.3400340030912720247350

TOP