×

FORGOT YOUR DETAILS?

  • 10 kVA
  • 2200 kVA
  • 1500 RPM
  • 400 V
  • 50 HZ / 60 HZ

POWERED BY:

UK Perkins (Perkins) motor CO., Ltd je postao svetski top dobavljač dizel motora i motora na prirodni gas. Perkins Engine Compani Limited osnovan je od strane preduzetnika Franka Perkinsa u britanskom Peterborough 1932. godine. Servisna mreža pokriva više od 180 zemalja ,pridržavaju se najstrožih standarda, kako bi se osiguralo da kupci u svakom kutku sveta mogu dobiti najbolji kvalitet usluge.

 

MotorTipModelPDFStandby kVAPrime kVAStandby KWPrime KWHz
PowerpackPR.101098750
PowerpackPR.151514121150
PowerpackPR.222220181650
PowerpackPR.333330262450
PowerpackPR.505550444050
PowerpackPR.666660534850
PowerpackPR:707064565150
PowerpackPR.888880706450
PowerpackPR.110110100888050
PowerpackPR.15015013612010950
PowerpackPR.16516515013212050
PowerpackPR.20020018216014550
PowerpackPR.22022020017616050
PowerpackPR.25025022720018250
PowerpackPR.27527525022020050
PowerpackPR.33033030026424050
PowerpackPR.38538535030828050
PowerpackPR.45045040936032750
PowerpackPR.50050045540036450
PowerpackPR.55055050044040050
PowerpackPR.60560555048444050
PowerpackPR.66066060052848050
PowerpackPR.71571565057252050
PowerpackPR.82582575066060050
PowerpackPR.88088080070464050
PowerUnitPR.1000100090980072750
PowerUnitPR.11251125102390081850
PowerUnitPR.1385138512591108100750
PowerUnitPR.1500150013641200109150
PowerUnitPR.1650165015001320120050
PowerUnitPR.1875187517051500136450
PowerUnitPR.2000200018181600145550
PowerUnitPR.2200220020001760160050
PowerUnitPR.2500250022732000181850

TOP