×

FORGOT YOUR DETAILS?

  • 95 kVA
  • 715 kVA
  • 1500 RPM
  • 400 V
  • 50 HZ / 60 HZ

POWERED BY:

Iako motori za proizvodnju električne energije su namenjeni za određenu svrhu, Volvo Penta motori su dizajnirani da ispune niz potreba - od proizvođača opreme, kao i operatera.  Sa Volvo Penta motorima, imate pristup različitim snagama za pokretanje mašine. Za hitne / Standby operacije, obično namenjen kao rezerva u bolnicama, nuklearnim elektranama, aerodroma, itd...

 

MotorTipModelPDFStandby kVA Prime kVAStandby KWPrime KWHz
PowerpackVO.959586766950
PowerpackVO.110110100888050
PowerpackVO.15015013612010950
PowerpackVO.16516515013212050
PowerpackVO.20020018216014550
PowerpackVO.22022020017616050
PowerpackVO.27527525022020050
PowerpackVO.35035031828025550
PowerpackVO.38538535030828050
PowerpackVO.41041037332829850
PowerpackVO.45045040936032750
PowerpackVO.50050045540036450
PowerpackVO.55055050044040050
PowerpackVO.65065059152047350
PowerpackVO.71571565057252050

TOP